Privatumo politika

Atsakingas subjektas, vadovaujantis Europos Parlamento ir Tarybos (ES) reglamentu dėl asmens duomenų apsaugos ir kitais Europos Sąjungos valstybėse narėse taikomais duomenų apsaugos įstatymais, yra:

Atsakinga institucija:

farmsaat AG
Rott 3
48351 Everswinkel
Deutschland
Tel.: 02582668580
El. paštas: mail@farmsaat.de
Interneto svetainė: www.farmsaat.de

Mūsų išorės duomenų apsaugos pareigūno kontaktiniai duomenys:

André Korte
DSB Münster GmbH
Martin-Luther-King-Weg 42-44
48155 Münster
Telefon: 0251-71879110
E-Mail: datenschutz@dsb-ms.de

Bet kuris duomenų subjektas gali bet kuriuo metu susisiekti su mūsų duomenų apsaugos inspektoriumi ir pateikti klausimų ar pasiūlymų dėl duomenų apsaugos.

Asmens duomenų, kurie renkami, tvarkomi ir naudojami jums lankantis farmsaat AG svetainėje, apsauga mums yra labai svarbi. Jūsų duomenis saugo įstatymai. Toliau pateikiama informacija apie tai, kokie duomenys renkami, kai lankotės svetainėje, ir kaip jie naudojami.

 

Duomenų rinkimas ir tvarkymas

Kiekviena prieiga prie mūsų svetainės ir kiekvienas svetainėje saugomo failo atsisiuntimas įrašomas ir saugomas ne ilgiau kaip vienerius metus. Išsaugoti duomenys tarnauja vidinei sistemai ir statistiniams tikslams. Įrašoma ši informacija: atsisiųsto failo pavadinimas, atsisiuntimo data ir laikas, įkeltų duomenų kiekis, sėkmingo atsisiuntimo žinutė, žiniatinklio naršyklė ir užklausos domenas. Be to, įrašomi užklausą pateikusių kompiuterių IP adresai.

Apdorojimo teisinis pagrindas: BDAR 6 straispnis 1 punkto f papunktis.

Priegloba (hostingas) iš trečiųjų šalių

Tvarkant duomenis mūsų vardu dalyvauja subjektas, teikiantis mums prieglobos ir svetainės rodymo paslaugas. Tai padeda apsaugoti mūsų teisėtus interesus pagal BDAR 6 straispnio 1 punkto f papunktį, visų pirma kalbant apie teisingą mūsų pasiūlymo pateikimą. Visi duomenys, surinkti naudojantis šia svetaine arba naudojant internetinėje parduotuvėje esančias formas, kaip aprašyta toliau, bus tvarkomi šio paslaugų teikėjo serveriuose. Apdorojimas kituose serveriuose vyksta tik tiek, kiek čia paminėta.

Paslaugų teikėjas yra įsikūręs Europos Sąjungos arba Europos ekonominės erdvės šalyje.

 

 

Susisiekimas su mumis

​Kai susisiekiate su mumis el. paštu arba per kontaktinę formą, mums pateiktus duomenis išsaugome, kad galėtume išnagrinėti jūsų užklausą. Be jūsų sutikimo šia informacija nebus dalijamasi. Tokiu būdu gautus duomenis ištriname, kai tik jų nebereikia tvarkyti, arba apribojame jų tvarkymą, jei tokių duomenų saugojimui taikomi teisės aktų reikalavimai.

Apdorojimo teisinis pagrindas: BDAR 6 straispnis 1 punkto a papunktis.

 

Užsakymų priėmimas ir vykdymas

​Renkame asmens duomenis, kurie mums savanoriškai pateikiami kaip užsakymo dalis, susisiekiant su mumis (pvz., per kontaktinę formą arba el. paštu) arba atidarant kliento paskyrą. Privalomi laukai yra pažymėti, nes juose yra duomenų, būtinų užsakymo vykdymui, tolesnei korespondencijai ar kliento paskyros atidarymui. Nepateikus šių duomenų, neįmanoma užbaigti užsakymo, atidaryti paskyros ar vėliau susisiekti. Kokie duomenys renkami, rodoma atitinkamose įvesties formose. Mums pateikti duomenys naudojami užsakymui įvykdyti ir jūsų užklausoms tvarkyti. Nutraukus verslo santykius arba ištrynus kliento paskyrą, šių duomenų tvarkymas apribojamas, o pasibaigus saugojimo laikotarpiams pagal mokesčių ir komercinius įstatymus, šie duomenys bus ištrinti, nebent jūs aiškiai sutikote su jų tolesniu naudojimu arba mes pasiliekame teisę toliau juos naudoti įstatymų numatytu būdu, apie tai privalome aiškiai informuoti jus atitinkamoje deklaracijoje. Ištrinti kliento paskyrą galima bet kuriuo metu, o užklausą galima pateikti žinute, išsiųsta toliau nurodytu adresu, arba naudojant specialią funkciją kliento paskyros nustatymuose.

Apdorojimo teisinis pagrindas: BDAR 6 straispnis 1 punkto b papunktis.

Be to, galite užsiregistruoti naudodami savo paskyrą socialiniuose tinkluose („Facebook“, „Amazon“, „Google“, „Paypal“ ar „Microsoft“). Tokiu atveju jūs sutinkate, kad atitinkamas paslaugų teikėjas tvarkytų jūsų asmens duomenis. Todėl taikomos atitinkamo teikėjo privatumo politikos ir standartinių sąlygų nuostatos. Mes neturime jokios įtakos šių tiekėjų vykdomam jūsų duomenų tvarkymui.

Apdorojimo teisinis pagrindas: BDAR 6 straispnis 1 punkto a papunktis

Duomenų perdavimas

Jei kaip užsakymo dalį pasirinksite atidėto mokėjimo būdą, jūsų duomenys bus perduoti Creditreform Boniversum GmbH, Hammfelddamm 13, 41460 Neuess. Šios įmonės privatumo politiką galite rasti čia: https://www.boniversum.de/datenschutzerklaerung/.
Taikant šią mokėjimo formą, mokėjimas už užsakytas prekes atliekamas tik gavus prekes. Duomenys perduodami dėl teisėto intereso sumažinti nemokėjimo riziką.

Apdorojimo teisinis pagrindas: BDAR 6 straispnis 1 punkto f papunktis.

Siekiant įvykdyti užsakymą, jūsų duomenys taip pat perduodami vežėjui, kuriam mes užsakome pristatymą, jei tai būtina prekių pristatymui.

Apdorojimo teisinis pagrindas: BDAR 6 straispnis 1 punkto b papunktis.

Priklausomai nuo to, kurį mokėjimo paslaugų teikėją pasirenkate pateikdami užsakymą, pateikiame pasirinktai mokėjimo įstaigai duomenis, reikalingus mokėjimui atlikti, arba mokėjimo paslaugų teikėjas perduoda duomenis kitam mokėjimo paslaugų teikėjui pagal mūsų užsakymą. Tam tikru mastu pasirinkti paslaugų teikėjai tvarko duomenis savarankiškai, jei susikuriate paskyrą pas juos. Tokiu atveju, pateikdami užsakymą, turite prisijungti prie mokėjimo paslaugų teikėjo naudodami savo prieigos duomenis. Šiuo atžvilgiu taikoma atitinkamo mokėjimo paslaugų teikėjo privatumo politika.

 

Naujienlaiškis/ biuletenis

Užsisakius mūsų naujienlaiškį, reikalingi duomenys ar Jūsų papildomai pateikti duomenys bus naudojami reguliariam naujienlaiškio siuntimui el. paštu, remiantis Jūsų sutikimu.

Gavę informaciją apie jūsų norą prenumeruoti naujienlaiškį, atsiųsime jums el. laišką su patvirtinimo nuoroda. Spustelėdami patvirtinimo nuorodą sutinkate gauti naujienlaiškį.

Turite teisę atšaukti savo sutikimą el. paštu arba naudodami atsisakymo nuorodą, esančią kiekviename jūsų siunčiamame naujienlaiškyje. Po atšaukimo mes nedelsdami ištrinsime jūsų asmens duomenis, nebent aiškiai sutiksite su tolesniu jų saugojimu arba būsime teisiškai įpareigoti toliau juos saugoti.

Apdorojimo teisinis pagrindas: BDAR 6 straispnis 1 punkto a papunktis.

 

Slapukai

Svetainėse iš dalies naudojami vadinamieji slapukai. Slapukai nekenkia jūsų kompiuteriui, juose nėra virusų. Slapukai naudojami siekiant geriau pritaikyti mūsų pasiūlymą, užtikrinti vartotojo patogumą ir saugumą. Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, saugomi vartotojo galutiniame įrenginyje ir naršyklėje.

Dauguma mūsų naudojamų slapukų yra vadinamieji „sesijos slapukai“. Jie automatiškai ištrinami pasibaigus jūsų apsilankymui mūsų svetainėje. Kiti slapukai saugomi jūsų galiniame įrenginyje, kol juos ištrinsite. Šie slapukai leidžia mums atpažinti jūsų naršyklę, kai kitą kartą apsilankysite.

Galite nustatyti savo naršyklę taip, kad kiekvieną kartą ji gautų informaciją apie slapukų išsaugojimą ir leistų juos naudoti atskirais atvejais, išjungtų slapukų priėmimą konkrečiais atvejais ar apskritai, taip pat įgalintų automatinį slapukų ištrynimą kiekvieną kartą, kai uždarote naršyklę. Jei išjungsite slapukų priėmimą, svetainės funkcionalumas gali būti ribotas.

Apdorojimo teisinis pagrindas: BDAR 6 straispnis 1 punkto f papunktis.

 

Matomo (buvęs Piwik)

 

Svetainėje naudojama atvirojo kodo programinė įranga „Matomo“ svetainei analizuoti. „Matomo“ naudoja slapukus. Tai tekstiniai kodai, kurie išsaugomi jūsų kompiuteryje ir leidžia analizuoti, kaip naudojatės svetaine. Informacija apie naudojimąsi svetaine, gauta naudojant slapukus, saugoma mūsų serveryje. IP adresas anonimizuojamas prieš išsaugant.

„Matomo“ slapukai lieka išsaugoti jūsų įrenginyje, kol juos ištrinsite.

„Matomo“ slapukų išsaugojimo ir jų naudojimo kaip analitinių įrankių teisinis pagrindas: BDAR 6 straispnis 1 punkto f papunktis. Svetainės administratorius turi teisėtą interesą anonimiškai analizuoti, kaip vartotojas naudojasi svetaine, siekiant optimizuoti internetinį pasiūlymą ir reklaminę veiklą. Paprašius sutikimo (pvz., sutikimo išsaugoti slapukus), tvarkymas vyksta tik remiantis BDAR 6 straipsnio 1 dalies a papunkčiu. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu.

Slapukų pagalba gauta informacija apie svetainės naudojimą nėra perduodama tretiesiems asmenims. Slapukų išsaugojimą gali užblokuoti atitinkamas naršyklės nustatymas. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad tokiu atveju  svetainės funkcionalumas gali būti ribotas.

Jei nesutinkate su savo duomenų saugojimu ir naudojimu, galite juos užblokuoti čia. Tokiu atveju jūsų naršyklėje bus išsaugotas vadinamasis atsisakymo slapukas, kuris neleis išsaugoti duomenų apie „Matomo“ naudojimą. Slapukų išvalymas naršyklėje taip pat prilygs atsisakymo slapukų ištrynimui. Tam kad „Matomo“ užblokuotų jūsų duomenų saugojimą ir naudojimą, kitą kartą apsilankius šioje svetainėje juos reikės suaktyvinti iš naujo.

Turite galimybę blokuoti savo veiklos šioje svetainėje analizę ir stebėjimą. Tai užtikrins jūsų privačios sferos apsaugą, bet taip pat neleis svetainės administratoriui mokytis iš jūsų veiklos ir ją naudoti, siekiant pagerinti svetainės funkcionalumą kitiems vartotojams.

 

Google Analytics

Mūsų svetainėje naudojama „Google Analytics“ – žiniatinklio analizės paslauga, kurią teikia „Google Inc.“. –  „Google“. Naudojimasis šia paslauga vyksta remiantis BDAR 6 straispnio 1 sakinio 1 punkto f papunkčiu. „Google Analytics“ naudoja vadinamuosius „slapukus“, tekstinius failus, saugomus vartotojo kompiuteryje, kurie leidžia analizuoti, kaip vartotojas naudojasi svetaine. Slapuko surinkta informacija apie jūsų naudojimąsi svetaine, pvz.:

 • Naršyklės tipas/ versija
 • Naudojama operacinė sistema
 • Nuorodos URL (anksčiau aplankyta svetainė)
 • Kompiuterio hosto pavadinimas (IP adresas)
 • Serverio užklausos laikas,

paprastai perduodami į „Google“ serverį JAV ir ten saugomi. „Google Analytics“ pateiktas IP adresas nebus susietas su kita iš „Google“ gauta informacija.

Taip pat galite neleisti rinkti ir tvarkyti duomenų, susijusių su svetainės naudojimu (įskaitant IP adresą), kuriuos renka „Google“ slapukai, atsisiųsdami ir įdiegdami naršyklės įskiepį, kurį galite rasti spustelėję šią nuorodą:

http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=de.

„Google Analytics“ taip pat naudojama analizuojant „Double-Click“ ir „AdWords“ duomenis statistikos tikslais. Jei to nepageidaujate, taip pat galite išjungti šią funkciją naudodami „Reklamų nuostatų tvarkytuvę“:

http://www.google.com/settings/ads/onweb/?hl=de

 

Socialinių tinklų įskiepių naudojimas

Šiuo metu naudojame šiuos socialinių tinklų įskiepius: „Facebook“ ir „Twitter“.

Naudojame vadinamąjį dviejų spustelėjimų sprendimą. Kitaip tariant, kai lankotės mūsų svetainėje, jokie asmens duomenys paprastai neperduodami įskiepių teikėjams. Įskiepio teikėją galima atpažinti pagal pirmąją vardo ar logotipo raidę ant įskiepio mygtuko. Suteikiame jums galimybę tiesiogiai iš mūsų svetainės prisijungti prie konkretaus socialinio tinklo naudojant atitinkamą mygtuką. Tik spustelėjus tinkamai pažymėtą mygtuką ir jį aktyvavus, įskiepio teikėjas gauna informaciją apie jūsų apsilankymą atitinkamoje mūsų svetainės paskyroje. „Facebook“ atveju, remiantis atitinkamo paslaugų teikėjo Vokietijoje pareiškimu, IP adresas anonimizuojamas iš karto po gavimo. Įskiepio aktyvavimas taip pat prilygsta jūsų duomenų perdavimui atitinkamam įskiepio teikėjui ir jų išsaugojimui (JAV teikėjų atveju). Kadangi įskiepio teikėjas renka duomenis, ypač naudodamas slapukus, rekomenduojame prieš spustelint įskiepio klavišą ištrinti visus slapukus naršyklės saugos    nustatymuose.

Mes neturime jokios įtakos renkamiems duomenims ar tvarkymo operacijoms, taip pat nežinome visos duomenų rinkimo apimties, jų tvarkymo tikslų ar saugojimo laikotarpių. Taip pat neturime informacijos apie įskiepio teikėjo surinktų duomenų ištrynimą.

Įskiepio teikėjas saugo surinktus duomenis kaip naudojimo profilius ir naudoja juos reklamos tikslais, rinkos tyrimams arba kurdamas savo svetaines, pritaikytas individualiems poreikiams. Toks vertinimas atliekamas visų pirma (taip pat ir neprisijungusiems vartotojams), siekiant pateikti vartotojų poreikiams pritaikytus skelbimus ir informuoti kitus socialinio tinklo vartotojus apie jūsų veiklą mūsų svetainėje. Jūs turite teisę prieštarauti tokio vartotojo profilio sukūrimui, tačiau tokiu atveju turėtumėte susisiekti su atitinkamu įskiepio teikėju. Naudodamiesi įskiepiais, suteikiame jums galimybę naudotis socialiniais tinklais ir bendrauti juose su kitais vartotojais, kad galėtume patobulinti mūsų pasiūlymą ir padaryti jį įdomesnį jums, kaip vartotojui.

Duomenų perdavimas vyksta nepriklausomai nuo to, ar turite paskyrą pas įskiepio teikėją ir ar esate ten prisijungę. Jei esate prisijungę pas įskiepio teikėją, iš mūsų surinkti duomenys bus tiesiogiai perkelti į esamą teikėjo paskyrą. Jei, pavyzdžiui, paspaudę ir aktyvavę mygtuką susiesite svetainę, įskiepio teikėjas taip pat išsaugos šią informaciją jūsų paskyroje ir pasidalys ja su jūsų kontaktais. Todėl rekomenduojame reguliariai atsijungti kiekvieną kartą, kai lankotės socialiniame tinkle, bet pirmiausia prieš aktyvuojant mygtuką, nes tokiu būdu negalėsite priskirti savo profilio įskiepio teikėjui.

Atitinkamų įskiepių teikėjų adresai ir URL su jų privatumo politikos informacija:

„Facebook Inc.“, 1601 S California Ave, Palo Alto, California 94304,
JAV
http://www.facebook.com/policy.php

Daugiau informacijos apie duomenų rinkimą: http://www.facebook.com/help/186325668085084.

„Facebook“ laikosi ES ir JAV „Privatumo skydo“ (EU-US-Privacy-Shield) reglamento, https://www.privacyshield.gov/EU-USFramework.

„Twitter, Inc“., 1355 Market St, Suite 900, San Francisco, California 94103, JAV
https://twitter.com/privacy.

„Twitter“ laikosi ES ir JAV „Privatumo skydo“ (EU-US-Privacy-Shield) reglamento, https://www.privacyshield.gov/EU-US-Framework.

Straipsnio įskiepių naudojimo teisinis pagrindas. BDAR 6 straispnis 1 punkto a ir f papunkčiai.

 

Vartotojų teisės

​Atsižvelgdami į savo asmens duomenis, turite šias teises mūsų atžvilgiu:

 • Teisė susipažinti su asmens duomenimis remiantis BDAR 15 str.
 • Teisė ištaisyti ar papildyti asmens duomenis remiantis BDAR 16 str.
 • Teisė prašyti ištrinti duomenis remiantis BDAR 17 str.
 • Teisė apriboti duomenų tvarkymą remiantis BDAR 18 str.
 • Teisė perkelti duomenis remiantis BDAR 20 str.
 • Teisė prieštarauti remiantis BDAR 21 str.

Norėdami pasinaudoti pirmiau nurodytomis teisėmis, susisiekite su mūsų duomenų apsaugos inspektoriumi.

Sutikimo atšaukimas

Suteiktas sutikimas dėl asmens duomenų tvarkymo gali būti atšauktas bet kuriuo metu. Duomenų tvarkymas iki sutikimo atšaukimo išlieka teisėtas. Asmens duomenys bus ištrinti atšaukus sutikimą, nebent tai prieštarautų įstatymams.

Teisė pateikti skundą

​Taip pat turite teisę pateikti skundą duomenų apsaugos priežiūros institucijai:

Šiaurės Reino-Vestfalijos valstijos valstybės duomenų apsaugos pareigūnas, atsakingas už duomenų apsaugą ir informacijos laisvę, Kavalleriestr. 2-4, 40213 Düsseldorf, Telefon: 0211/38424-0, Fax: 0211/38424-10, E-Mail: poststelle@ldi.nrw.de.

Saugos pastaba

​Mes dedame visas pastangas, naudodami visus mums prieinamus duomenis, kad užtikrintume, jog jūsų asmens duomenys nebūtų prieinami trečiosioms šalims. Tačiau bendraudami el. paštu negalime garantuoti visiško duomenų saugumo perdavimo metu, todėl rekomenduojame konfidencialią informaciją siųsti paštu.