Už ūkininkavimą su principais

Atsakomybę už derlių prisiimame labai asmeniškai. Štai kodėl farmsaat laikosi taisyklės: veisimas, konsultavimas ir pardavimas vienose rankose. Mūsų #farmprinzip idėja yra daugiau nei tik pažadas, tai mūsų kasdienės veiklos kvintesencija.

Savo principais vadovaujamės nuo veislių parinkimo ir individualių patarimų prieš sėją iki keitimosi patirtimi per visą vegetacijos laikotarpį ir nuėmus derlių. Dėl ilgalaikės atsakomybės už žemės ūkį su klientais dirbame tiesiogiai, nuosekliai ir asmeniškai. 

 

Auginame kaip ūkininkas – po atviru dangumi

Esame paskutinis veisėjas Vokietijoje, kuris naudoja tik tradicinius veisimo metodus. Mes nenaudojame laboratorinių procesų ar genetinių modifikacijų. Viskas mūsų veisimo procese vyksta harmonijoje su gamta, lygiai taip, kaip tai buvo daroma ištisus šimtmečius.

Su pasitikėjimu dalinamės patirtimi

Vertingomis žiniomis dalinamės tik su mūsų klientais. Puikūs kontaktai su ūkininkais ir pasikeitimas informacija leidžia atsižvelgti į patirtį ir žemės ūkio praktiką, tobulinant kitas veisles.

Mūsų veiklos filosofija pasižymi novatorišku požiūriu į klientą. Derybose mums svarbiausias kriterijus yra derlius ūkininko lauke. Taip pat orientuojamės į asmeninį kontaktą ir asmeninį požiūrį, paremtą profesionaliomis teorinėmis ir praktinėmis žiniomis apie veisles ir agrotechniką. Konsultuodami naudojame lauko eksperimentų rezultatus bei registracijos ir poregistracinių tyrimų rezultatus. Visa tai leidžia klientams pasiūlyti tinkamiausias veisles ir garantuoja sėkmę lauke, be to, tai pagrindinė dinamiško mūsų sėklų pardavimų augimo priežastis Lenkijoje.

Čia galite sužinoti daugiau apie mūsų gaminių kokybę