Nasiona kukurydzy – Header

Įmonė farmsaat – tai derlingos kukurūzų veislės su aukščiausiais kokybės parametrais.

Kukurūzų sėklos – auginkite aukščiausios kokybės kukurūzus

Galime didžiuotis 30 metų sėkminga aukštos kokybės kukurūzų veislių veisimo istorija. Mūsų veisėjų komanda kruopščiai ir dėmesingai  kuria mūsų veisles, kad į mūsų pasiūlymą būtų įtrauktos tik geriausios iš jų. Mūsų klientai gali rinktis iš plataus asortimento. Yra ir labai ankstyvių, ir vidutinio vėlyvumo, idealiai tinkančių siloso, grūdų/CCM arba biodujų gamybai. Daugelį veislių galima įsigyti ir ekologinėje versijoje.

SĖKLŲ BEICAVIMAS

Sąlyga siekiant maksimaliai padidinti daigumą ir užtikrinti tinkamą įveisimą – sėklų ir sodinukų apsauga nuo ligų ir kenkėjų. Būtent todėl savo mišinių pasiūlą išplėtojome į įvairiapusę programą „Pagaminta farmsaat“, kuri užtikrina ne tik klasikinę fungicidinę apsaugą, bet ir apsaugą nuo vielinių kirmėlių bei būtinų maistinių medžiagų ir biostimuliatorių paketą.

2023 metais Vokietijoje FARMORITZ tapo dažniausiai auginama veislė.

Trumpai apie kukurūzų veisles

#farmprinzip

Atsakomybę už derlių prisiimame labai asmeniškai. Štai kodėl farmsaat laikosi taisyklės: veisimas, konsultavimas ir pardavimas vienose rankose. Mūsų #farmprinzip idėja yra daugiau nei tik pažadas, tai mūsų kasdienės veiklos kvintesencija.

  • Tiesioginis pardavimas – iš ūkininko ūkininkui
  • Dalijimasis žiniomis – kaip ūkininkas su ūkininku
  • Auginame kaip ūkininkas – po atviru dangumi

Mūsų veislynas

Mūsų veisimo ūkyje Osterhofene, Bavarijoje, mūsų komanda labai rūpinasi, kad sukurtų naujausius hibridus, kuriuos galėtume įtraukti į savo pasiūlymą. Mūsų veislės išvestos tik naudojant tradicinius augalų kryžminimo būdus, be jokių genetinių modifikacijų. Visi veisimo darbai vyksta lauke.